Svarbi informacija

Dokumentai sutarčiai sudaryti

Nuomojant automobilį, klientas pateikia šiuos galiojančius savo dokumentus (kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo):

  • pasą (atsiunčiama dokumento kopija) arba asmens tapatybės kortelę (atsiunčiama dokumento abiejų pusių kopija);
  • vairuotojo pažymėjimą (atsiunčiama dokumento abiejų pusių kopija);
  • adresą ir telefono numerį;
  • įmonės vadovo įgaliojimą ir įmonės antspaudą (jei nuomojasi juridinis asmuo);

 

 

Šalys, į kurias galima važiuoti išnuomotu automobiliu

Automobiliu galima važinėti tik Lietuvoje. Norint išvykti į kitą šalį, būtinas raštiškas susitarimas.

 

Užstatas

Užstatas (nuo 150 iki 500 Eur) sumokamas prieš pasiimant automobilį. Sumokėti galima banko pervedimu, banko kortele (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO) arba grynaisiais pinigais. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta nuomos sutartyje, užstato suma grąžinama.

 

Pakaitinis automobilis

Automobiliui sugedus, įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, pagal galimybes suteiksime kitą automobilį.

 

Pristatymo ir grąžinimo mokestis

Paimant ar pristatant automobilį iš mūsų biuro Vilniuje ir atgal į jį, jokio paėmimo (pristatymo) mokesčio nėra. Už papildomą mokestį galime pristatyti ir paimti automobilį bet kuri miesta.

 

Rezervacija

Automobilį galite rezervuoti interneto svetainėje www.autorentvilnius.lt, el. paštu info@autorentvilnius.lt arba telefonu +370 690 64 444. Užpildžius rezervacijos formą, reikėtų sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta. Patvirtinimas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Uzstato neimam

 

Ridos apribojimai

Maksimali vidutinė vienos paros rida – 300km į para

 

Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus nuomos laikotarpis 3 paros.

 

Kaina

Lentelėse nurodytos automobilių nuomos kainos, galiojančios kelionėms tik Lietuvos teritorijoje. Kelionėms už Lietuvos ribų nuomos kaina gali didėti. 

 

Nenumatytos aplinkybės

Kilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui sugedus, pakliuvus į eismo įvykį), UAB „BlackAutonuoma “ pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, apie tai iš anksto informavusi klientą elektroniniu paštu arba telefonu.

 

© Lankomumo statistika 2022-2022. UAB „Black autonuoma“, Gariūnų g. 49, LT-14158, Vilnius, Lietuva
Pagaminta su J & M